به نام خدا

منشور اخلاقی مرکز خانه دوست یاران

خدمت مخلوق کن بی مزد بی منت بهار               ای خوش آن بینا که روزی دست نابینا گرفت

ما پرسنل مرکز خانه دوست یاران با اعتقاد به اینکه انسان به عنوان اشرف مخلوقات مورد تکریم خداوند می باشد و با در نظر گرفتن تقوی الهی، خدمت متعهدانه به مراجعه کنندگان و مدد جویان را نعمت، وسیله تقرب الهی و رعایت حقوق و کرامت انسانها را وظیفه خود میدانیم.

رعایت نظم در امور، نزاکت و اخلاق اسلامی، عدالت و انصاف، پرهیز از تبعیض، آراستگی و متانت و خوشروئی را سرلوحه کار خویش قرار میدهیم.

رازداری، صداقت در رفتار و گفتار و عملکرد، احساس مسئولیت نسبت به جامعه، آموزش و تعلیم نیروهای خدمت گذارمتعهد و حرفه ای ، ایجاد بستر لازم برای تولی تجربه،فکر و دانش جزو وظایف ماست.

استفاده صحیح از امکانات مرکز، پرهیز از اصراف و تشریفات زائد را همیشه نصب العین خود قرار داده و نسبت به اتلاف وقت خانواده ها و مراجعه کنندگان و منابع مرکز احساس مسئولیت مینمائیم.

اطلاع کافی از فرایند انجام کار را حق مراجعین و خانواده ها می دانیم و سعی خواهیم کرد در محیط مرکز روحیه و قدرت خویش را تقویت نمائیم.

عدالت در توزیع امکانات، شایسته سالاری و انتصابات پرسنل، احساس مسئولیت مدیران نسبت به مسائل و مشکلات مراجعین و خانواده و اهداف مرکز را وظیفه شرعی خویش میدانیم.

در پاس داشت اصول فوق ، امر به معروف و نهی از منکر را وجه همت خویش قرار خواهیم داد.

 

 

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به مرکز بهبودی اقامتی خانه دوست یاران می باشد.